Internet domowy

    Internet dla biznesu

    O nas
    · Opinie

    Zasięg

    KontaktOpinie

Postanowiliśmy zapytać naszych klientów o opinię. Część z nich wyraziła zgodę na publikację opinii.


Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Infineo. Do tej pory nie miałem jakichkolwiek problemów czy to od strony technicznej czy "biznesowej".

Dla mnie nie liczy się tylko sama usługa (która stoi na bardzo dobrym poziomie) ale również elastyczne podejście do klienta czy łatwość w kontaktach z dostawcą. Sama instalacja przebiegła ekspresowo mimo moich udziwnień i niestandardowych rozwiązań. Zaproponowany AP jest rewelacyjny i pracuje bardzo stabilnie. Po paru miesiącach oferowany transfer został podwojony i to bez zmiany opłaty. Taki bonus JA POLECAM!
Błażej Małoszuk, Kłodawa

Jestem mieszkańcem Wojcieszyc ul.Jeziorna. Od pół roku jestem
użytkownikiem internetu dostarczanego mi przez firmę Infineo.
Przez cały okres użytkowania nie miałem problemów z internetem, osiągałem
prędkości określone przez dostawcę. Internet jest bardzo stabilny. Ceny
cóż każdy musi sam ocenić - polecam tego dostawcę.
Artur Zdrojewski, Wojcieszyce

Korzystam z opcji 6Mbps (wcześniej 2Mbps) od momentu kiedy została wprowadzona i jestem bardzo zadowolony. Awarie nie zdarzają się, prędkość jest stała i osiągalna przez cały czas.
Polecam
Andrzej Chrzanowski, Kłodawa

Od lat korzystałem z usług różnych dostawców INTERNETU w kilku miastach, dla zastosowań firmowych i prywatnych. Różny był też poziom mojego zadowolenia z uzyskiwanych usług. Od czerwca 2010 roku zamieszkaliśmy w Gorzowie Wlkp, gdzie również utworzyliśmy kolejny oddział mojej firmy. Z przyczyn technicznych zmuszony byłem zdecydować się na Internet radiowy, co traktowałem szczerze mówiąc jako zło konieczne. Tym większe było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że jakość usług oferowanych przez INFINEO znacznie przekracza wszelkie moje oczekiwania i jest o wiele lepsza od wszystkich moich dotychczasowych doświadczeń. Bezawaryjność, wydajność, szybkość a do tego podwyższający się stale (bez mojego wnioskowania!) standard transferu, a do tego profesjonalna oraz miła obsługa i serwis to wszystko czego można oczekiwać od internetowego usługodawcy. Szczerze polecam usługi INFINEO!Wojciech Horyd, Firma Olivier Gorzów Wlkp.

Jeśli jesteś naszym klientem i chciałbyś pomóc innym w podjęciu decyzji o podłączeniu internetu poprzez wystawienie opinii skontaktuj się z nami.